کلینیک واریس

کلینیک واریس دکتر هادی زاده:


درمانهای جدید واریس پا , با لیزر و سایر موارددرمانهای اندوواسکولرواریس که باعث درمان قطعی واریس می شوند باعث شده است که در کشور های گوناگون از سالهای قبل , تمرکز خاصی بر مراکزی که اصطلاحا"  کلینیک واریس خوانده می شوند , برای بررسی و درمان واریس و بیماریهای وریدی قرار گیرد.


در واقع کلینیک واریس با هدف درمانهای واریس ( واریس پا , واریس دست , و سایر قسمتهای بدن ) شکل می گیرد و در کلینیک واریس علاوه بر درمان واریس باروشهای اندوواسکولر ( درمان واریس پا ) که بدون نیاز به بیهوشی و جراحی و بصورت سرپایی انجام می شود , مراحل پیگیری و تکمیل درمان بیماران مبتلا به واریس , پس از انجام درمان لازم ( لیزر , RF , اسکلروتراپی و... ) بصورت مستمر پیگیری می شود .

کلینیک واریس دکتر محمود هادی زاده نیز از چندین سال قبل با همین هدف راه اندازی شد .


در کلینیک واریس ، ما علاوه بر تشخیص و دسته بندی دقیق بیماریهای وریدی و واریسهای گوناگون،روشهای مختلف درمانی که برای بیماران قابل انجام می باشد( و البته همگی در کلینیک واریس دکتر هادی زاده انجام می شوند) رامدنظر قرار دارد و برحسب شرایط بیماری که به کلینیک واریس مراجعه نموده است ارائه می نماییم .


در کلینیک واریس دکترهادی زاده ، ما از لیزر RF , اسکلرو تراپی , چسب واریس و سایر روش های درمانی برای درمان بیماران مبتلا به واریس ( واریس پا , واریس نواحی مختلف بدن ) استفاده می کنیم و نتایج مربوط به پیگیری بیمارانی که در کلینیک واریس دکتر هادی زاده تحت درمان قرار گرفته اند بسیار رضایت بخش و ایده آل بوده است .

درمان واریس درکلینیک واریس ما، بدون عوارض ، بدون عود وبصورت قطعی انجام می شود.

جهت کسب اطلاعات کاملتر می توانید باتلفنهای کلینیک فوق تخصصی دکتر هادی زاده تماس حاصل فرمایید


۵و ۳۲۲۴۲۱۶۴ _ ۰۳۱