چسب واریس:چسب واریس ،یکی از نشانه های اوج پیشرفت تکنولوژی پزشکی است .چسب واریس ،و نیز سایر روشهای درمانی اندوواسکولر واریس و بیماری های وریدی (نارسایی های عروقی)ازجمله لیزرواریس، آراف واریس و.... در درمان واریس های عمقی و طنابی بکار می روند .چسب واریس ،در حقیقت نوعی فراورده سازگار با بافت های بدن انسان است که می تواند باعث درمان فوری نارسایی وریدی و واریس شود.

در سالهای اخیر که در درمان واریس ،نگاههای صاحبنظران و نیز بیماران مبتلا به واریس ،معطوف به یافتن بهترین روشهای درمانی برای درمان واریس بوده است ،روشهای اندوواسکولر (روشهای بدون نیاز به جراحی ) ابداع و به جامعه پزشکی جهانی عرضه و مورد استقبال پزشکان در سراسر جهان قرار گرفته است .روشهای درمانی اندوواسکولر واریس ،شامل چسب واریس،لیزر واریس،آراف واریس،اسکلروتراپی های خاص و... می باشند.

از میان انواع روشهای درمانی اندوواسکولر ،چسب واریس،جدیدترین روشی است که به دنیای پزشکی معرفی و مورد تایید مجامع بین المللی پزشکی قرار گرفته است .

چسب واریس نیز مانند لیزر واریس و آراف واریس،نیاز به بیهوشی و بستری در بیمارستان ندارد و بصورت سرپایی بکار برده می شود.بیماران مبتلا به واریس که تحت درمان با چسب واریس قرار گرفته اند ،نیاز به ماندن در منزل و یا استراحت پس از درمان واریس ندارند و بلافاصله پس از انجام درمان واریس با چسب واریس،می توانند به سرکار خود بازگردند .درمان واریس با چسب واریس ،یکی از روشهای قطعی درمان واریس می باشد که بدون بازگشت بوده و بدون هرگونه عوارض می باشد .چسب واریس هیچگونه مورد منع مصرفی ندارد و بصورت سرپایی انجام می شود.

ما در کلینیک واریس(مرکز واریس دکتر هادی زاده)(بهترین کلینیک واریس کشور)از سالهای قبل ،استفاده از چسب واریس را شروع کرد و بیماران زیادی را تحت درمان با چسب واریس قرار داده ایم که نتایج همه موارد بسیار خوب و راضی کننده بوده است.

در برخی موارد خاص ،ما ترکیبی از چسب واریس را با روشهای دیگر بکار بردیم که نتایج بسیار خوبی را بهمراه داشته است .نکته مهم در مورد چسب واریس ،آنستکه این روش ،کمترین زمان را برای درمان اندوواسکولر واریس نیاز دارد.از سوی دیگر مواد بکار رفته در چسب واریس،

سازگاری کامل با بافتهای مختلف بدن داشته و هیچگونه عوارض یا مشکلی برای بدن ایجاد نخواهد کرد .چسب واریس ،باعث درمان کامل و قطعی نارسایی های عروقی داخل می شود که این نارسایی ها توسط روشهای تشخیص خاص(شامل سونوگرافی داپلررنگی یا سایر روشها کشف می شوند).پس از بکار بردن چسب واریس ،این نارسایی ها،بلافاصله از بین می روند و وضعیت عروقی داخل بیمار ،بصورت کامل بهبود و درمان می یابد .واریس های ظاهری نیز بواسطه ی درمان داخل عروقی انجام شده و اقدامات صورت گرفته ،پس از مدتی،بهبودی یافته و از بین می روند.

همانگونه که اشاره شد چسب واریس نوعی چسب بافتی است که با بافت های بدن انسان سازگاری کامل دارد. چسب های بافتی در بسیاری از درمان‌های جدید در رشته‌های مختلف پزشکی به کار می‌رود و در درمان واریس جدیدترین روش درمانی اند و واسکولر چسب واریس است که تکنولوژی روز دنیا در درمان واریس است.

برای ورود چسب واریس به داخل عروق از شیت استفاده می شود و چسب واریس از طریق دستگاه مخصوص با استفاده از لوله های باریک وارد عروق میشود.

برای کنترل دیستال محل قرارگیری چسب واریس دو روش وجود دارد. در اکثر موارد از فشار پروب استفاده می شود تا چسب واریس در محل خود قرار گیرد. در روشی دیگر دیوایس مخصوصی در انتهای رگ قرار داده می شود تا بتوان محل نفوذ چسب را کنترل نمود. نکته مهم آن است که لیزر واریس چسب واریس و آراف واریس هیچ کدام احتمال عود ندارند و به راحتی باعث درمان واریس برای همیشه می‌شوند‌.

بیمارانی که تحت درمان واریس با چسب قرار می گیرند بلافاصله پس از اتمام درمان واریس می توانند به سر کار خود برگردند چسب واریس هیچ گونه حساسیتی به وجود نمی آورد و در کمترین زمان میتواند برای همیشه نارسایی وریدی رادرمان نماید.

بلافاصله پس از درمان واریس با استفاده از چسب واریس شیت خارج میشود. درمان واریس با چسب واریس در همه مواردی که می توانند باعث واریس شوند قابل تزریق است و مارکر سر لوله ظریف که برای انتقال چسب استفاده میشود برای تشخیص و انتخاب محل تزریق چسب استفاده میشود.

درمان واریس با چسب و واریس محدودیت سنی ندارد و در همه سنین قابل انجام است و استفاده آن در خانم‌ها و آقایان تفاوتی ندارد. درکلینیک واریس اصفهان (مجهزترین کلینیک واریس کشور) کلیه موارد واریس هایی که با چسب واریس تحت درمان قرار گرفتند حتی یک مورد عارضه را نداشته اند و با بهترین کیفیت تحت درمان قرار گرفته و برای همیشه از واریس وعوارض واریس و نیز استفاده از جوراب واریس نجات پیدا کردند. هرچند نتایج ما در درمان بیماران واریس با لیزر واریس ، آراف واریس اسکلروتراپی و....نیز بسیار درخشان بوده
و هرگز حتی یک مورد عودواریس یا حتی یک مورد عارضه ای گزارش نشده است و بیماران به درمان کامل وقطعی دست یافته اند.

جهت کسب اطلاعات کاملتر می توانید باتلفنهای کلینیک قلب وعروق(کلینیک واریس وفوق تخصصی قلب وعروق) دکتر هادی زاده

۵و ۳۲۲۴۲۱۶۴ _ ۰۳۱

تماس بگیرید.
جهت رزرو نوبت تلفنی :

عدد ۱۳۰ رابه سامانه ۱۰۰۰۸۵۹۰

ارسال یا عبارت @nobattt رادرتلگرام سرچ کنید.

3013
0 0